GAMING 4

Čtvrtý díl časopisu GAMING jsme zvedli zase o laťku výše. Hlavním důvodem je, že jsme zde použili opravdu minimum článků z našich webových stránek, tudíž pouze ti, kteří si koupí náš elektronický časopis, budou moci číst něco navíc, než jen ti, co sledují a čtou náš web.

A o čem se dozvíte v obsahové části? Pozastavíme se nad velmi oblíbenou hrou mezi youtubery, a to We Happy Few, zabrouzdáme do světa MOBA, RPG a FPS her – výběrem Paragon a Fragmented. Nechybí zde samozřejmě zmínka o Space Engineers a The Solus Project. Stejně jako v minulých číslech, jsou zde konzolové a hardwarové novinky, novinky ze světa her a mnoho dalšího. Pokud se zajímáte, jak to jde s Battlefieldem 1, Dead By Daylight a Outlastem 2, jste na správné adrese. Bonusová část je zde rozhovor s českým streamerem, známým jako „HERDYN“. Přejeme příjemné čtení.

tvrtý díl časopisu GAMING jsme zvedli zase o laťku výše. Hlavním důvodem je, že jsme zde použili opravdu minimum článků z našich webových stránek, tudíž pouze ti, kteří si koupí náš elektronický časopis, budou moci číst něco navíc, než jen ti, co sledují a čtou náš web.

A o čem se dozvíte v obsahové části? Pozastavíme se nad velmi oblíbenou hrou mezi youtubery, a to We Happy Few, zabrouzdáme do světa MOBA, RPG a FPS her – výběrem Paragon a Fragmented. Nechybí zde samozřejmě zmínka o Space Engineers a The Solus Project. Stejně jako v minulých číslech, jsou zde konzolové a hardwarové novinky, novinky ze světa her a mnoho dalšího. Pokud se zajímáte, jak to jde s Battlefieldem 1, Dead By Daylight a Outlastem 2, jste na správné adrese. Bonusová část je zde rozhovor s českým streamerem, známým jako „HERDYN“.

Vojtěch Pastuszek