GAMING 5

Páté číslo našeho herního časopisu shledáváme velmi výjimečným. Nejenže slavíme takové menší výročí, ale hlavně jsme se úplně odtrhli od našeho webu GamingSite.cz. Co to pro vás znamená? Že v GAMINGu najdete už jenom příspěvky, které se nikde jinde neobjevily a neobjeví. Připravili jsme pro vás malou ochutnávku, kterou najdete zdarma na našem webu GamingSite.cz. :-)

Hlavním tématem je samozřejmě Battlefield 1, který způsobil nemalý rozruch na poli současných her. V pátém GAMINGu najdete i pohled do historie a „obrázek“ si tak můžete utvořit sami. Samozřejmostí je pořádná kupa recenzí, které si můžete přehazovat vidlemi až do Vánoc. Bohužel se musíme rozloučit s Falloutem 4, kterému vyšel poslední datadisk. :-( Taktéž jsme pro vás otestovali mechanickou klávesnici a snad někomu pomůžeme při rozhodování, zdali si mechanickou klávesnici pořídit nebo ne.

Ani příznivce mobilních her jsme neopomenuli a připravili pro ně tradiční kategorii s QR kódy, díky kterým si hru můžete okamžitě stáhnout. Taktéž jsme se byli podívat na For Games v Praze, veletrhu, který byl zaměřen převážně na virtuální realitu a recenzi vám samozřejmě přinášíme.

Bc. Filip Starý, šéfredaktor