Redakce

 

Bc. Filip Starý

Bc. Filip Starý

Šéfredaktor

Student na Fakultě filozofické v Pardubicích. Dlouhodobě se zajímá a sleduje situaci v herním průmyslu. Mezi jeho největší oblasti zájmu patří cestování, sport, střih videí, počítačové hry a četba literatury.

filip.stary@igaming.cz
Vojtěch Pastuszek

Vojtěch Pastuszek

Editor

Student v oboru pozemní stavitelství na stavební škole. Rád sportuje, sleduje seriály, jezdí na kole a hraje hry. Zajímá se o astronomii a e-sport. Ve volných chvílích čte fantasy a sci-fi knížky. Mezi jeho oblíbené žánry patří adventura, MMORPG a FPS hry.

vojtech.pastuszek@igaming.cz
Zuzana Bumbová

Zuzana Bumbová

Redaktorka

Studentka aplikované informatiky na Jihočeské univerzitě. Má ráda sci-fi, fantasy a anime. Ve volném čase ráda čte, plave, vaří a nebo hraje hry. Jejím nejoblíbenějším herním žánrem je bezpochyby RPG, nepohrdne však ani strategií, plošinovkou či adventurou.

zuzana.bumbova@gamingsite.cz
Jakub Fišer

Jakub Fišer

Redaktor

Student humanitních oborů, milovník sportu (fotbal, tenis, golf) a dobrého jídla a pití. Velmi aktivně se zajímá o IT technologie a to především v oblasti smartphonů, tabletů a wearables. Ve volném čase si rád zakope na hřišti, podívá se na nějaký zajímavý zápas nebo si rád zahraje jednu z jeho oblíbených her.

jakub.fiser@gamingsite.cz
David Navrátil

David Navrátil

Redaktor

Graphic a UX designer, Youtuber a pořadatel lanpárty Quietus Day. Jeden z členů uskupení s názvem Younity. Nemá nic raději než tvorbu grafických a textový podkladů pro různé projekty. Ve volném čase se rád věnuje hlavně hraní her a návštěvě herní veletrhů a akcí. Mezi jeho oblíbené žánry patří především MMORPG, MOBA a FPS.

david.navratil@gamingsite.cz